Seriál Teen wolf

4. listopadu 2014 v 16:55 | Kamila |  Film
Na tenhle seriál jsem narazila díky Dylanu O´Brianovi. Normálně tuhle tématiku moc nemusím, ale tohle mě prostě dostalo už od prvního dílu. Moje obavy z podobnosti se seriálem Upíří deníky byly naštěstí zbytečný.
Celou první sérií jsem zkoukla asi za 3 dny. To jsem možná trochu přehnala. Maximum jsem dala 7 dílů za den. A když má jeden díl 40 minut plus mínus, tak je to docela hodně. S druhou už jsem si dávala trochu načas. Ta padla asi tak za 6 dní. Nyní se nacházím na začátku třetí série. Zatím se mi asi nejvíc líbila ta první série. Ale ta třetí taky zatím není vůbec špatná. Nemůžu se zbavit pocitu, že tenhle seriál byl natočený spíš pro 15ti leté holky než pro mě. Asi zažívám nějakou pozdní pubertu. Herecký obsazení musím samozřejmě taky vyzdvihnout. I když moc nechápu, proč 16ti letý teenagery hrají herci, co jim je už dávno přes 20 let. Trochu mi to připomnělo Dawsonův svět. Tam to bylo podobně.
Dějově mi spíš sedí ta romantická linka, co se odehrává mezi hlavníma postavma. Ze začátku mi nevadily ani ty akčnější momenty, ale už mi trochu vadit začínají. A myslím, že přibývá dílů, ze kterých se ta romantika skoro vytratila. Mám radši díly, které se víc odehrávají na střední škole než v lese mezi vlkama … Moje hodnocení je zatím 85% a už si nemyslím, že bych ho zvyšovala. I když kdo ví …
Obecně moc na seriály nejsem. Svůj záběr směřuju spíše na filmy. Ale když se nějáký takový seriál objeví a chytne mě, tak to stojí za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama